Top Social

HM ConsciousExclusive 2016 | FASHION

2016. gada Conscious Exclusive kolekcija viegli apvieno vēstures dvesmu ar laikmetīgumu. Kolekcija tiek atklāta vienlaikus ar izstādi Fashion Forward — 300 years of Fashion (Sekojot modei — 300 modes gadi) Musée des Arts Décoratifs (Dekoratīvās mākslas muzejā) un ir veltījums kolekcijai, kuras galvenais motīvs ir mākslinieciska un izsmalcināta elegance.H&M dizaina komanda izpētīja muzeja modes arhīvus, lai izvēlētos svarīgākos no pēdējo trīs gadsimtu augstās modes tērpiem. Rezultāts ir mūsdienīga un mākslinieciska kolekcija, kas ir progresīva, ilgtspējīga un patiesi unikāla. Sākot ar 7. aprīli šī kolekcija būs pieejama aptuveni 180 veikalos visā pasaulē, kā arī tiešsaistē.
Kolekcijā izmantots organiskais zīds, kaņepes, pārstrādāts lins un Tencel® audumi, kā arī jauni, inovatīvi materiāli, piemēram, pērlītes, kas izgatavotas no pārstrādāta stikla, un Denimite — no pārstrādāta džinsu auduma izgatavots materiāls, turklāt H&M ir pirmais modes uzņēmums, kas to izmanto.
Man ļoti, ļoti patīk šī kolekcija. Jau rīt būs blogā modes stāsts ar manis izvēlētiem komplektiem no šīs skaistās kolekcijas! ;)
The 2016 Conscious Exclusive Collection effortlessly merges a sense of history with modernity. Launched to coincide with the opening of the exhibition Fashion Forward - 300 years of Fashion at the Musée des Arts Décoratifs, to which it pays homage, the collection conveys an idea of painterly and sophisticated elegance.
The H&M design team has delved into the museum's collections of archival fashions in order to pick up key pieces from the last three centuries of haute couture. The result is a contemporary and artistic collection that is soulful, progressive, conscious and truly unique. The collection will be available in approximately 180 stores worldwide and online from April 7.
Materials include organic silk, hemp, recycled linen and Tencel® blends as well as new innovative materials such as beads and rhinestones made from recycled glass and Denimite − a material made out of recycled worn-out denim, which H&M is the first fashion company to use.
Love this collection so, so much! Tomorrow I will share with you my fashion story with favorite pieces! :)

PHOTOS: Santa Kozlova
WHERE?: H&M Showroom Riga


Post Comment

Auto Post Signature