Top Social

[ Lifestyle review ] EQUA reusable Bottles


ENG: You all know I am attending gym and private trainings for 2 full month already :) I finally start to see the results. Some very tiny but still muscles are starting to show off :) So happy. Now I understand why all the guys at the gym looks at their arms - cause thats so cool when you see that all that hard work you have done is showing. :) Super happy about the progress, just not so happy about the weight... it's getting bigger- but those are the muscles I start to see. As there is a difference in a weight of a non working out person and working out person.. one will contain fat, other muscles... So if you get that, then it is totally ok. As you know it's not from the ice cream ( i don't eat) or crisps ( haven't had ones in years) but you get what I mean. ;) But there is one really important thing - water and hydration. My trainer always asks- where is your water when I show up in the gym empty handed... oh well - two reasons- was lazy to get one or second  -(  true one ) I ve drunk too much water already before..
Oh, so therefore I love EQUA bottles -  I received 2 ( thank you My EQUA team I am loving them )  - One glass other plastic. So it is so perfect for me- The glass one is for water - always with me on the go and in the car as it fits perfect for a holder.
And plastic one is for smoothies- The ones who follow me on instagram [ @laura_valuta ]  knows that since I bough my blender I do smoothies as a healthy snack as often as I can. Yummy & healthy.
Keeps you away from junk food & unnecessary food usage.
Plastic bottle is BPA free - a compound that is toxic and very dangerous to your health but is used in most of plastic bottles . 10 points goes for this :)
Suitable for hot and cold drinks  from - 20 up to +100 degrees celsius. Waterproof and can be washed in dishwasher :)
By the way for the glass bottles you can order additional engrave with your name or a quote :)


LV: kā jau Jūs visi zinat sporta treniņus apmeklēju regulāri jau 2 pilnus mēnešus :) Un es beidzot sāku redzēt nelielus panākumus. nelielus, bet tik un tā muskuļus, kuri sāk parādīties. :) Tik priecīga. Tagad saprotu kapēc tik ļoti tie puiši zālē priecājās un sasprindzina savus sroku muskuļus- jo tas ir tik forši, kad tu vari redzēt savu smago treniņu rezultātus. Dikti priecājos par progresu, tik nepriecājos par svara pieaugumu :( Viens ir skaidrs, ka ir atšķirība starp sportotāja muskuļu un nesprototāja tauku svaru. Labāk lai ir smagi muskuļi kā smagi tauki :D Tad, kad tu to saproti, tad arī uz svariem skatīties vairs nav tik sarežģīti :) Vismaz svars ir ne no čipšu vai saldējuma našķiem, bet no pareiza uztura un pienācīgas fiziskās aktivitātes. Bet tam visam blakus mūsu ikdienā ir viena ļoti svarīga lieta - ūdens. Mans treneris sākumā man bieži vaicāja, kur ir mans ūdens, kad uz treniņu ierados tukšām rokām.  Ah bija 2 iemesli- viens slinkums iet specīāli pirkt un otrs biju izdzērusi daudz to jau iepriekš, bet iepriekš izdzertais ūdens neko nedod. Tā nu bez ūdens vairs uz treniņu ni un ni..
Bet tās plastmas pudeles, eh! Tāpēc, tagad esmu ļoti priecīga, jo man ir EQUA pudelītes.  Saņēmu no izplatītājiem 2 dažādas - vienu stikla un vienu plastmasas ( Milzīgs viņiem paldies, jo es tās dievinu).  Tas ir vienkārši ideāli- stikla pudelīte ir vienmēr ar mani auto- jo der kā uzlieta manam turētājam un otra plastmasas ir mana - kokteiļu ( smoothies) pudelīte. Tie kas man seko Instagram [ @laura_valuta ] zin, ka kopš iegādājos blenderi es regulāri taisu kokteiļus kā veselīgu gardumu cik bieži vien spēju. Gardi un veselīgi. 
Attur mani no neveselīgiem ēdieniem un nevajadzīgas pārtikas uzņemšanas. 
Plastikāta pudelīte nesatur BPA- bisfenolu A, kas ir toksisks un kaitīgs veselībai, bet ir sastopams vairumā plastmasas pudeļu. 10 punkti nopelnīja jau tik pozitīva ziņa. :)
Piemērota gan karstiem, gan ledainiem dzērieniem no -20 līdz pat + 100 grādiem pēc celsija. ūdensnecaurlaidīga un var tikt mazgāta trauku mazgājamā mašīnā. :) 
Starpcitu stikla pudelīšu korķīšiem papildus ir iespējams pasūtīt personalizētu gravējumu ar vārdu vai īsu saukli :) 
"the EQUA story started when Anže, our CEO, was taking a stroll down a nice beach and was disappointed and sad when he caught sight of plastic bottles in the ocean. He started thinking how he could lessen the burden for the Earth. This is how he decided to create EQUA – it unites two words ECO and AQUA (water) and it also means sea in Latin.
A lot of people from all over Europe decided to support his cause and join him in his mission."
ENG: By the way normal plastic bottles present a huge ecological burden to environment. In order to produce one plastic bottle it takes up to 3 litres of water and a quarter liter of oil. On top of that it takes 450 years for a normal plastic bottle to decompose. Choose to live in a healthy environment, choose EQUA . At the moment you can order with nice discounts and if the order is over 50 eur you get the free delivery :) 

LV:  Starpcitu parastās plastmasas pudeles uzliek videi pamatīgu slogu. Lau uzražotu vienu plastmasas pudeli ir nepieciešami 3 litri ūdens un ceturto daļu eļļas. Pie tam ir nepieciešami 450 gadi, lai parasta plastmasas pudele sadalītos. Izvēlies dzīvot veselīgā un patīkamā vidē, izvēlies EQUA. Patreiz ir iespējams pudelītes pasūtīt ar patīkamām atlaidēm un pasūtijumam virs 50 eur piegāde ir bez maksas. Ja nu kas, tad varam izveidot kopīgu pasūtijumu, lai piegāde būtu bez maksas. Par to droši ziņojiet, jo es šīs pudelītes uzskatu par super dāvanām 

Post Comment
Signe R teica...

Vaii, tik superīgas pudeles! Un tieši laikā, kad aktīvāk esi sākusi sportot, malacis! :)

Laura Valuta teica...

Jap, pudeles tiešām super, visu laiku izmantoju, nestāv dīkā. :)

Anonīms teica...

I absolutely love your blog and find a lot of your post's
to be just what I'm looking for. Do you offer
guest writers to write content available for you? I wouldn't mind writing a post or elaborating on a number of
the subjects you write with regards to here. Again, awesome
blog!

Auto Post Signature