Top Social

HOUSWIFE DIARIES


ELECTROLUX Ergorapido Lithium HD ( LI-45) Uzreiz atrunāšos, ka šis nav sponsorēts raksts. Es vienkārši vēlos ar Jums padalīties savās domās un pieredzē izmēģinot šo, manuprāt, lielisko mājas palīgu, kurš pat manā guļamistabā vairāk izskatījās pēc dizaina elementa, kā pēc nepraktiska un neglīta putekļusūcēja :)
Man piedāvāja izmēģināt jauno Electrolux Ergorapido putekļusūcēju un apmēram 2 nedēļas savās ikdienas gaitās draudzējos ar šo varen kluso draugu. Jā, atļāvos to reizēm ap pusnakti iedarbināt, kad dažs mājnieks jau gulēja un ne reizi nesaņēmu pārmetumus, ka neļauju gulēt. Dzīvoju es privātmājā, 2 ar pus stāvi, laikam, ka var teikt pat 3 stāvi. Ar putekļusūcēju un vadu, katrā istabā nākas pārspraust kontaktus, vads mēdz iesprūst zem durvīm, aizķerties aiz mēbelēm un izrauties no kontakta viss nepiemērotākajā brīdī, bet, lūk, šim draugam nav vada, kas manu dzīvi atviegloja par 105%.
Ergorapido uzlāde noris pāris stundas un ar uzlādētu sūcēju, varu bez steigas izsūkt visu māju, kas nav pārāk liela. Kvadratūra, kur tiek darbināts sūcējs būs pāri 100m2. 
PLUSI 
 • Ērti manevrēt
 • Viegls
 • Nav vada
 • Ir gaismas stars, kas izgaimo tīrāmo zonu
 • Viegli iztīrīt
 • Kluss
 • Ir atdalāms rokas izmēra sūcējs, mēbelēm, sīkumiem, auto tīrīšanai u.c.
 • Neskrāpē grīdu
 • Skaists un mūsdienīgs dizains
 • Aizņem maz vietas
 • Neveido spēcīgu siltā gaisa plūsmu aiz sevis 
"Nav daudz tādu putekļusūcēju, kas perfekti iederas mājas interjerā, turklāt vienmēr ir pa rokai!"
 Perfekts citāts, kurš atbilst patiesībai. Ja kaut kas nobrist, nokrīt, sadrūp utt, nav jāstiepj liels, smags, neglīts sūcējs, lai to savāktu, bet var paķert daļu no Ergorapido rokas versijā un ātri satīrīt visus nesmukumus. Es sev noteikti vēlos iegādāties šādu, un noteikti arī baltā krāsā, jo mans telpu iekārtojuns ir gaišs. :) P.s. komentāri no sekotājiem instagram bija sekojoši: Mammas ar bērniem sajūsmā, dažas dāmas uzskata, ka par vāju ģenerāltīrīšanai, daudzas pielīdzina Irobotam, jo palīdz uzturēt konstantu tīrību. 
Paldies ELECTROLUX par iespēju izmēģināt, atgādinu, ka šis nav reklāmraksts un neviens man nav lūdzis šo rakstīt. Dalos savās domās un pieredzē! 
Izbaudiet brīvdienas! 
Bučas

Post Comment
Anonīms teica...

Nekad nedomāju, ka varētu būt tādā sajūsmā par putekļusūcēju, līdz iegādājos Dyson V6 cordless. Vienā rokā mazulis, otrā putekļusūcējs. Tīra kolosāli, ir ļoti viegls un pārsteidzoši neliels, daudz mazāks par šo. Katrā ziņā, ja patīk šis, noteikti iesaku izmēģināt Dyson (izklausos pēc pārdošanas aģenta, bet, nē, neesmu :D ).

Laura Valuta teica...

Ou, nē! Galīgi nav pārdošanas aģents, ir tik svarīgi dalīties ar pieredzi un viedokli un it īpaši ar labām lietām :)))

Unknown teica...Thank you so much for your consideration and advice! I think it will help me a lot. thank you for this good articles


goldenslot
สูตรบาคาร่า

Auto Post Signature