Top Social

VICHY SLOW AGE


Trešdienas, 29. marta, priekšpusdiena galvaspilsētā tika aizvadīta Francijā radītā ādas kopšanas zīmola Vichy noskaņās, kad Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas Ziemas dārzā norisinājās jaunā Slow Age sejas fluīda prezentācija. Aizraujošo pasākumu kuplā skaitā apmeklēja ne vien vadošie skaistumkopšanas mediju pārstāvji un blogeri, bet arī zīmola klienti un ilggadējie sadarbības partneri.
Eksotiskām palmām ieskautās prezentācijas ievaddaļā klātesošos sveica zīmola Vichy vadītāja Baltijas valstīs Marija Žuka, dodot vārdu dermatoloģei Annai Bērziņai, kura sniedza izglītojošu lekciju par ārējās vides faktoru spēcīgo ietekmi uz sejas ādu. Savukārt turpinājumā Vichy komanda atklāja recepti, kā pret to laikus cīnīties - proti, inovatīvo pretnovecošanās sejas fluīdu Slow Age ar ādas kvalitāti uzlabojošām īpašībām, saistot tās ar slow life jeb nesteidzīgās dzīves konceptu, kas mūsdienu straujajā ikdienā gūst aizvien lielāku popularitāti.
“Ekspozoms (exposome) ir visu ārējo (klimats, piesārņojums, UV starojums) un iekšējo (uzturs, stress, emocionālais fons u.c.) faktoru, kam esam pakļauti dzīves laikā, uzkrāšanās un ietekme uz mūsu organismu un veselību. Neapzinoties šos faktorus un nereaģējot uz to iedarbību, āda noveco ātrāk un redzamāk. Dermatologi iesaka apzināties savu ekspozomu un izvēlēties piemērotu un pareizu ādas kopšanu un aizsardzību,” iesaka Lāzerplastikas klīnikas ārste-dermatoloģe Anna Bērziņa.
“Vichy Laboratorijas radīja Slow Age fluīdu ar inovatīvu formulu, kas spēj kompensēt to kaitējumu, ko ikdiena nodara mūsu ādai, pateicoties spēcīgajām dabīgajām aktīvajām vielām: ādu spēcinošajam Vichy termālajam ūdenim, spēcīgajam antioksidantam - Baikalina saknes ekstraktam, ādas aizsargspēju veicinošajai Bifidus probiotikai un plaša spektra saules aizsargfiltriem SPF25. Slow Age koriģē ādas novecošanās redzamās pazīmes un palēnina jaunu pazīmju rašanos,” produkta labvēlīgo īpašību kopumu papildina Marija Žuka, L'oreal Aktīvās Kosmētikas Divīzijas mārketinga vadītāja Baltijā.
Līdzās pārējiem viesiem Slow Age prezentācijā piedalījās arī piecas rūpīgi izvēlētas jaunā produkta vēstneses Latvijā – modes un dzīvesstila blogere Brigita Dambe, skaistumkopšanas redaktore un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, dzīvesstila blogere un jaunā māmiņa Agija Kola-Kanča, zīmola QooQoo dizainere Aļona Bauska, kā arī pašmāju YouTube zvaigzne Anete Ozoliņa, kuras atklāti dalījās savos pirmajos iespaidos par sejas fluīdu.
Paralēli prezentācijas programmai viesi plašajā Ziemas dārzā baudīja arī izmeklētus ēdienus un dzērienus, par ko bija parūpējies plaši pazīstamais restorāna Entresol šefpavārs Raimonds Zommers. Pasākuma gaitā viņš atklāja, ka dažādo uzkodu sastāvdaļas nebija izvēlētas nejauši. To pamatā bija pieci ne tikai uzturam, bet arī ādai īpaši piemēroti produkti - sēnes, avokado, apelsīns, lasis un rieksti. Jau uzreiz pēc tam viesu garšas kārpiņas lutināja arī Zommera pasniegtie deserti, kas bija kā pārdomāts un baudpilns punkts uz "i". Tāpat pavasarīgā skaistumkopšanas pasākuma ietvaros neiztrūka arī aizraujoši konkursi, uzmundrinoši mūzikas ritmi, fotosesijas un, protams, arī patīkamas dāvanas.
Fotogrāfs Kristaps Bardziņš

Jaunais Vichy Slow Age sejas fluīds būs pieejams Latvijas aptiekās jau sākot no 1. maija.
Tirdzniecības cena – 37 EUR.
Post Comment
SHE IS THE ONE teica...

Really great very nice blog post, Thanks for sharing this interesting and very informative content. Always keep sharing. beauty blogger

Auto Post Signature