Top Social

The blushed Nudes and Lashes


FACE:
YSL touche eclat le teint foundation
KIEHLS clearly corrective dark circle perfector spf 30
Maybelline new york Master contour 01 light
Shiseido blush - roughe flush s4
Collistar strobing look - coral tones

EYES: 
MAC soft ochre pro longwear paint pot
Maybelline New York The blushed Nudes palette
KIKO Milano glamorous eye pencil 403
H&M eyelashes fullness and definition

EYEBROWS:
Christian Faye dark brown
Eylure brow pencil nr 10 dark brown
Hi, hope your week was awesome and these first days of working week started nice too! :) I was studying and working through weekend and lost my voice.  But even if my days are not so shiny and bright I would love to tell You today something- that is worth it! Maybelline New York The Blushed Nudes palette. This one is such an everyday make-up palette, with light and neutral shades. Just what's needed in your daily routine- if you like to add a bit of a fresh touch to your look.  Don't forget to use eye primer to achieve a long lasting and more pigmented look. I used few shades from the palette and added H&M false lashes to make this look complete. I think that falsies is a pretty cool solution and I I just want to find that one pair that is not too much and is almost invinsible, but gives a super cool and sexy look. 
Have you ever tried falsies? Or you find it too difficult to apply them? 
What do you think about the new Maybelline eyeshadow palette? 
Post Comment
Laura Alksne teica...

Pagaidām priekš manis falsies ir īsta elle :D Vienmēr kad liekas, ka vajag to umpf! & esmu sadūšojusies tās pielikt, 90% gadījumu viss meikaps ir pa pieskari.
Pagaidām visērtākās šķiet Ardell 120 - viņām ir tāds plāns un caurspīdīgs pamats ar kuru, vismaz man, ir vieglāk manevrēt, kad lieku virsū uz savas skropstu pamatnes.

Laura Valuta teica...

Jā, plānā pamatnes līnija ļoti atvieglo dzīvi, ir elastīgāka un vieglāk ar to ir darboties :) jo vairāk redzu visus instagram un youtube ar meitenēm un tām ufff skropstām, jo vairāk sev ar tā gribas ;)

Zanda teica...

Es laikam šādas neliktu, jo man traucētu, ka redzu to melno līniju. Es laikam papildinātu iekšējā augšmalā melnu ūdensnoturīgu zīmuli vai kaut plānu melnu līniju pie skropstu pamatnes, lai vairāk savelkas viss kopā :) Bet nu skatoties ārzemju Youtube tā vien šķiet, ka visas staigā tikai mākslīgajās skropstās :)

Laura Valuta teica...

Es vēlējos izmēģināt arī šādas H&M skropstas, bet jāsaka, ka līnija ir pat ļoti pabieza. :/ Bet bija arī ar plānākām līnijām, daudz dabīgākas un mazāk uzkrītošas. Par to melno līniju arī gaumes jautājums, man šim grimam viņu nevajadzēja :)

Auto Post Signature