Top Social

John Masters Organics feel good about looking good


Kādēļ pie stilīgā Manhetenas friziera matus kārto Sāra Džesika Pārkere un Vinona Raidere, kāpēc par viņa šampūniem un krēmiem tā jūsmo Alisija Silverstone? Kas tas par apvērsumu, ko ar sava nelielā Salivana ielas saloniņa atvēršanu 1994.gadā kosmētikas pasaulē radīja Džons Māsters?
Šo un vēl vairāk jūs varat uzzināt un izlasīt viņu mājas lapā ŠEIT, bet šodien pastāstīšu jums par sev ļotie iemīļotiem produktiem bo šī zīmola, kurus ļoti ērti var iegādāties tepat pie mums Latvijā - Biotēka veikalos. 
John Masters Organics Ģerānijas un greipfrūtu dušas želeja ir kā liriska balāde, kas maigi apņem ķermeni ar zīdainajām putām, attīra un atsvaidzina to. Inovatīvā līdzekļa formula neļauj ādai mazgāšanās laikā izžūt. Vēl vairāk - ar vērtīgiem augu ekstraktiem un ēteriskām eļļām bagātās putas kopj un lutina ķermeni: ģerānijas ziedu ēteriskā eļļa remdē, saulespuķe bagātīgi mitrina, greipfrūti tonizē un atsvaidzina, baltās tējas ekstrakts aizsargā, bet lavanda nomierina un mīkstina. Āda tiek rūpīgi attīrīta, mitrināta un atsvaidzināta. Saulainais citrusu aromāts pacilā garastāvokli un vairo enerģiju.
John Masters Organics Ģerānijas un greipfrūtu ķermeņa pieniņš ir kā saulains regejs – vasarīgi vieglā tekstūra ļauj pieniņam ātri iesūkties ādā, acumirklī veldzējot to un apveltot ar brīnišķīgu, svaigu aromātu. Pieniņa konsistence ir krēmīgi zīdaina – tas ļauj pieniņu viegli un vienmērīgi uzklāt ādai, dāsni apveltot ar ēterisko eļļu un ekstraktu iedarbīgo spēku. Ģerānijas ēteriskā eļļa un lavanda ādu remdē un mīkstina, kokosriekstu eļļa atjauno, greipfrūti gādā par ādas tvirtumu, bet saulespuķe un alveja bagātīgi mitrina. Ideāls ikdienas lietošanai – uztur mitruma līmeni ādā, remdē pēc saules iedarbības un piešķir ādai jauneklīgu tonusu.
Ļoti patīk ka ķermeņa losijonam ir pumpītis, krēmu ir ļoti ērti dozēt, tas ir gana viegls un ātri iesūcas ādā, aromāts ir pasakains. Lietoju no rīta un vakā, stāv tieši pa rokai un vispār šis būs tāds UNISEX produkts, kuru var lietot jebkurš dzimums, jebkurā vecumā. Šis ir ideāls vasaras aromāta un tekstūras savienojums. 

From TV studios to movie trailers, from celeb stylists to leading talent, the recent demand for John Masters Organics products in Hollywood has been off the charts. As stars become educated about the dangers of toxic beauty ingredients like parabens, sulfates, phthalates and many more, they seek safe and natural products that truly perform and, of course, they are turning to the best.

Today I will tell you about two products I have:
 
John Masters Organics Geranium & grapefreuit body milk:
A light, all-over lotion with a refreshing citrus scent. This newly improved formula absorbs more quickly and provides extra moisture and softness, with 8 certified organic ingredients. Essential oils of geranium, grapefruit & lavender tone and protect, while offering a clean, invigorating scent. Perfect for use all over the body.
Made with 8 certified-organic ingredients Gluten-free, Cruelty-free

John Masters Organics Geranium & grapefruit body wash:
A gentle, non-drying, all-over cleanser with a refreshing citrus scent. This Geranium & Grapefruit Body Wash lathers into a rich, creamy foam to gently wash away dirt and oil without drying your skin. Essential oils of geranium, grapefruit & lavender tone and nourish, while offering a clean, invigorating scent. Follow with my Geranium & Grapefruit Body Milk to moisturize.
Made with 12 certified-organic ingredients Gluten-free, Cruelty-free

Caring about yourself and caring about the earth don't have to be mutually exclusive. For over 20 years, this has been the guiding force in creating Super Natural Beauty for your hair and your skin.
I love these products so much, I would say they are UNISEX. freshly scented and easy to use. By any gender or any age. 

Have you tired anything from John Masters Organic? You can order HERE, HERE 
Post Comment

Auto Post Signature