Top Social

WHAT DO YOU NEED TO KNOW ABOUT SENSITIVE SKIN | EISENBERG


JOSÉ EISENBERG

The creator of the Brand is a perfectionist with a passion for Beauty:
Right from the outset he based his research
on the combined action of bio-cosmetic molecules. Many years of R&D and medical tests resulted in the TRIO-MOLECULAR® FORMULA that regenerates, energises and oxygenates the skin.
At the core of each of our treatments, our worldwide-patented Formula boosts all active ingredients interlaced in our skin-care formula. 
Spectacular, long-lasting results:
A YOUNGER AND HEALTHIER-LOOKING SKIN!

If your concern is a sensitive, red and irrated skin, you don't have a time or will to use many skincare products! Then, this line is for you. Why?
Only 3 products that can be used all over face and eye area and ut is hypoallergenic.
You will save space in your bathroom and money in your wallet ;)
Eisenberg has never dissapointed me! Still is my favorite skincare line I've tried!


 • FACE & EYES
 • DAY & NIGHT CARE - HYPOALLERGENIC
 • CALMS & PROTECTS
 • SPECIAL CARE FOR SENSITIVE SKIN
The Trio-Molecular® Formula ensures an anti-age action and visibly minimises skin roughness. 
A visible soothing and protecting result* from the first application! 
Fragrance free - Colorant free - Paraben free
Recommended Use:
Morning and/or evening, to a cleansed face, eye contour and neck. Apply alone or on top of Comforting Calming Serum.
Airless 50ml ; €110.00

 • FACE & EYES
 • IMMEDIATE SOOTHING CARE - HYPOALLERGENIC
 • CALMS & REGENERATES
 • SPECIAL CARE FOR SENSITIVE SKIN
The Trio-Molecular® Formula, the Boswellia Serrata extract and the anti-oxidising, anti-inflammatory and DNA protecting properties of the Raspberry leaf stem cell extract ensure an anti-age, regenerating and calming action. Avocado and Sweet Almond natural oils combined with Shea Butter procure a perfect comfort and hydration to sensitive skin.
Recommended Use: 
Once to twice a week, apply a generous layer to the cleansed face, eye contour, neck and bustline. Leave on 15-20 minutes and rinse-off or leave on as a sleeping mask, or apply as a 15-day regenerating treatment, at night.
Tube 75ml ; €110.00


 • FACE & EYES
 • HYPOALLERGENIC
 • SOOTHES & HYDRATES
 • SPECIAL CARE FOR SENSITIVE SKIN
Visible results* on redness and irritations in just 30 minutes! 
Fragrance free - Colorant free - Paraben free 
*Clinical study conducted under dermatologist and ophthalmologist control
Recommended Use: 
Morning and/or evening, to a cleansed face, eye contour and neck. Follow with Soothing Repairing Cream or Melt-in Repairing Mask.
Airless 30ml ; €110.00

JUTĪGAS ĀDAS ĪPATNĪBAS
ĀDA VAR BŪT JUTĪGA KOPŠ DZIMŠANAS, VAI VAR KĻŪT TRAUSLĀKA AR LAIKU. ĀDAS REAKCIJU VAR TULKOT KĀ DISKOMFORTA SAJŪTU – ĀDAS NIEZES, TIRPŠANAS, KARŠANAS, SVILŠANAS SAJŪTA VAI PAT APSĀRTUMS. 

KARSTUMS, AUKSTUMS, KRASAS TEMPERATŪRAS (AUKSTS un KARSTS) SVĀRSTĪBAS, ASS ĒDIENS UN ALKOHOLS VAR PASTIPRINĀT IEKAISUMA PROCESU.
JUTĪGAS ĀDAS PROBLĒMAS PARASTI TIEK PĀRMANTOTAS, BET TĀS VAR NOVĒRST, PATEICOTIES MĒRĶTIECĪGAM, VIENKĀRŠAM, TOMĒR EFEKTĪVAM ĀDAS KOPŠANAS RITUĀLAM. 

EISENBERG JUTĪGAS ĀDAS KOPŠANAS LĪNIJAS PAMATĀ:

AVEŅU LAPU PIRMŠŪNU EKSTRAKTS - ŠIM ŪDENĪ ŠĶĪSTOŠAJAM PATENTĒTAJAM EKSTRAKTAM, KAS IEGŪTS NO AVEŅU LAPU PIRMŠŪNU KULTŪRĀM, IR IZCILAS ANTIOKSIDĒJOŠAS, PRETIEKAISUMA UN DNS AIZSARGĀJOŠAS ĪPAŠĪBAS.

JUTĪGAS ĀDAS LĪNIJAS PAPILDUS MĒRĶTIECĪGĀS SASTĀVDAĻAS:
BOSWELLIA SERRATA ekstrakts tiek iegūts no auga, kas labi pazīstams Indiešu Ājurvēdas medicīnā ar savām nomierinošajām, remdējošajām un pretiekaisuma īpašībām. Tam ir spēcīga un specifiska inhibitora iedarbība uz iekaisuma procesiem, tādējādi samazinot iekaisumu un tā ietekmi, kā, piemēram, brīvo radikāļu radītie bojājumi.
SEZAMA, JOJOBAS, AVOKADO UN SALDĀS MANDELES EĻĻAS ir vērtīgas dabiskās eļļas, kuras EISENBERG ir izvēlējies savai formulai, lai jutīgai ādai sniegtu efektīvu mīkstinošu, mitrinošu un barojošu iedarbību.
Tīrs un intensīvi atjaunojošs ŠĪ SVIESTS jutīgu un bojātu ādu padara vēl mīkstāku un nodrošina komforta sajūtu.
E UN C VITAMĪNI, sniedz antioksidējošu iedarbību.
BISABOLOLS, kas izvēlēts, pateicoties tā mīkstinošajām, nomierinošajām un pretiekaisuma īpašībām. 

ŠĪ LĪNIJA ATJAUNO, UZLABO UN NOMIERINA!

ŠĪS FORMULAS IR PAREDZĒTAS JUTĪGAI, MAIGAI UN TRAUSLAI ĀDAI, KAM NEPIECIEŠAMS MAIGS UN ĀDU ATJAUNOJOŠS KOPŠANAS LĪDZEKLIS, IR HIPOALERĢISKAS, NESATUR PARABĒNUS, KRĀSVIELAS UN SMARŽVIELAS.

KĀ SAPRAST VAI ŠĪ LĪNIJA IR PRIEKŠ JUMS?
Ja jūs sarkstat, ja jāsaka jā vai nē, ja jūsu āda nodod jūsu emocijas un, ja jums ir sajūta, ka "vaigi deg kā ugunīs", tas ir tāpēc, ka jūsu mazie asinsvadiņi paplašinās un dažkārt kļūst redzami ādas virskārtā. Iespējams, ka cēlonis ir kāds no šiem:

ERITROZE
Pamanāma Eritrozes pazīme ir apsārtums, kas ir vairāk vai mazāk intensīvs un, izplatīts vaigu daļā, kā saules apdegums.

KUPEROZE
Izkliedēts un pastāvīgs apsārtums, kā arī vairāk vai mazāk redzami mazi sarkani zirnekļtīklam līdzīgi pavedieni uz vaigiem un uz deguna ir pazīmes, ka jums ir kuperoze. Dažkārt kuperoze var saasināties, izplešoties un attīstoties sārtās pūtītēs (acne rosacea), kurai, pat neesot īstai pūtītei, ir raksturīgi daudzi mazi plankumi.

ERITROZE-KUPEROZE
Tas pārgrupē abus stāvokļus. Reizēm simptomi var ietvert spēju karstumuzplūdu un pēkšņu apsārtumu, kas parādās pēc temperatūras izmaiņām, intensīvām emocijām, asa ēdiena vai kad par daudz lietots alkohols.

Ja vēlies uzmest aci EISENBERG produktivem, tad tie ir  pieejami Douglas.lv online veikalā vai arī Douglas Select veikalos.
Post Comment
Victoria Lee teica...

I like your blog! Great post, I just recently tried a similar product that I received for free from perfumora.com. Will buy this one next time!

Auto Post Signature