Top Social

Stenders Blooming Meadow

Stenders piedāvā gada smaržīgāko jaunumu- trīs unikālu, dabas iedvesmotu aromātu kolekciju.


STENDERS piedāvā pavisam īpašu jaunumu- tualetus ūdeņus, kas iezīmē jaunu kategoriju plašajā produktu klāstā. Jaunajā fantāzijas aromātu kolekcijā ietilpst 3 produkti- Blooming Meadow ar piesātinātu ziedu aromātu, Nothern Light ar vieglu jūras spirgtuma aromātu un Evergreen ar meža svaiguma pildītu aromātu. BLOOMING MEADOW ir piesātināts ziedu aromāts, kas atklājas ar svaiguma pilnām augļu notīm. Tā sirdī uzplaukst krāšņa ziedu buķete- jasmīns, ilang-ilang, gardēnija, maijpuķīte un apelsīna ziedi. Savukārt aromāta noturīgās notis veido izsmalcināts kašmirs, siltais dzintars un saldi vilinošā vaniļa.
Rudenim piemērots un silti skaujošs aromāts, kurš ļaus ilgāk uzkavēties siltajā vasaras saules siltumā,   liegi izbaudīt rudens lapu krāsošanos un nemanot ieslīdēt balti, mīkstajā un sniegoti baltajā ziemā. :)

Vai esat mēģinājušas kādu no STENDERS aromātiem?
Kurš ir Jūsu šī brīža favorīt aromāts?

STENDERS EDT Blooming Meadow, Northern Light, Evergreen aromātu cenas: 24.90 eur/ 50mlDaudz smaidu, kādu šampanieša glāzi un, starpcitu turpmāk ik nedēļu ceturdienās klubs "PIENS" Briāna ielā piedāvā austeru vakarus :)  Es īdz šim esmu noslinkojusi, bet izskatās, ka nākam nedēļ cilpošu pēc savas devas veselīguma :) 


*Austerēs ir gan olbaltumvielas, gan minerālvielas, gan A un B grupas vitamīni. Tajās ir salīdzinoši daudz dzelzs un kālija. Austeru „raksturu” nosaka apkārtne un vide, kurā tās augušas un dzīvojušas. Par izcilāko šķirni uzskata ostrea ar dažādiem paveidiem – tās garšas ziņā atgādina riekstus.

Šo molusku laiks ir no septembra līdz aprīlim. 

Post Comment

Auto Post Signature