Top Social

Schwarzkopf BC Color Freeze 4.5ph hair care line

Tagad arī Latvijā Schwarzkopf Professional jaunākā produktu līnija krāsotiem matiem. Veikalu pluaktos jau parādījušies un iegādei pieejami Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color freeze produkti, kas paredzēti krāsotiem matiem, ilgākai krāsas noturībai.

Šī matu kopšanas līnija satur inovatīvo pH 4.5 balansēšanas tehnoloģiju, nodrošinot bagātīgu krāsas noturību un veseligu mirdzumu. 
Rezultāts ir pārbaudīts. ( pārbaudīts 77 no 100 personām, kas izmēģināja produktu uz sarkani krāsotiem matiem) rezultāts- mati kā tikko no salona pat pēc 12! mazgāšanas reizēm. 

🔸 nodrošina maksimālu krāsu saglabāšanu lidz nākamajam salona apmeklējumam.
🔸 krāsas pigmenti tiek ieslēgti dziļi mata struktūrā
🔸smiedz 100% vairāk mirdzumaJaunais BC Bonacure Color Freeze pieejams salonos Kolonna, U/V Stockmann, profesionālajos frizieru veikalos un skaistumkopšanas salonos. 


BC Color Freeze produkti piemēroti krāsotiem matiem un balinātām matu šķipsnām. 

🔸BC Color freeze šampūns bez sulfātiem 
🔸BC Color freeze bagātīgs šampūns bojātiem matiem
🔸BC Color freeze šampūns sudrabotam tonim
🔸BC Color freeze izsmidzināms kondicionieris
🔸BC Color freeze kondicionieris
🔸BC Color freeze maska intensīvi atjauno bijātus matus
🔸BC Color freeze nogludinošs serums ( top produkts) novērš matu lūzšanu
🔸BC Color freeze CC krēms ( top produkts) aizsargā no krastuma līdz 220c grādu karstumam Bc Color Freeze Conditioner- bagātīgs krēmveida kondicioniris krāsotiem matiem, kas nodrošina efektīvu matu kopšanu un atdzīvina blāvas krāsas.


BC Color freeze Sulfate-free Shampoo - maigs šampūns ar bezsulfāta tehnoloģiju krāsotiem matiem. Matiem nodrošina optimālo pH 4.5 līmeni, lai pilnīgi "iesaldētu" krāsas pigmentus. 


VARONIS! 
BC Color freeze CC cream- jaunais varonis matu kopšanā. Šim produktam ir jābūt skaistumkopšanas maciņā tiem, kas izmanto matu taisnošanas pannas. Šis līdzeklis aizsargā matus no karstuma, vienlaicīgi atjauno un nostiprina krāsas intensitāti. 

A passion for hair

Paldies Schwarzkopf Professional par lieliskajiem produktiem, tā kā man matu gali ir vēl balināti, gaiši un vāji, tad šī līnija, it sevišķi CC krēms, ir patiesi notedrīgi un nepieciešami manā ikdienas matu kopšanā.
Domāju, ka BC Bonacure līnija un Schwarzkopf Professional produkti nevienam nav sveši, jo produktu klāsts ir ne tikai ļoti plašs, bet arī ļoti kvalitatīvs un ikvienam piemērtos. 

Kādi ir Jūsu iecienītākie Schwarzkopf produkti?

Lai Jums patiesi burvīga diena ;) 
xo
L.F

Post Comment
Laura Alksne teica...

Kā Tev vispār patīk? Es testēju aptuveni 2 nedēļas tagad un nespēju pierast pie tā, ka tas šampūns vispār neputo :D

Laura Valuta teica...

Man patīk, virs vidējā vērtēju produktus. Ir bezjēdzīgāki produkti mēģināti! Šie salīdzinoši labi puto :) vai arī neputo, kad ir dikti netīri matiņi ( hi hi)

Laura Alksne teica...

Cik daudz produkta (šampūnu) tu vienai reizei lieto? Esmu mēģinājusi gan 2 gan 3 dienu matus mazgāt - tas pats neputojošais rezultāts :D

Laura Valuta teica...

Hmmm tā kastaņa lielumā to šampūnu! :) padaudz! Bet ar 2x pietiek, lai izmazgātu :)

Zanda teica...

Man ar šo šampūnu ir citas problēmas, bet puto diezgan ok. Līdzīgi, ka Moisture Kick šampūns no mitrinošās sērijas :)

Laura Valuta teica...

Tātad šampuns ir tas, kurš īsti nepatīk? Kā ar pārējiem produktiem? Nākošreiz lietojot šampūnam pievērsīšu īpašu uzmanību :)

Auto Post Signature