Top Social

Biotherm NEW BLUE THERAPY Accelerated

BIOTHERM BELIEVES IN SUCCESSFUL AGEING


BIOTHERM TIC VEIKSMĪGAI NOVECOŠANAI


LV: Šo burvīgo duo sāku lietot 19. jūlijā. Serums tiek lietots ik nakti un ik rītu, krēms 90% ik dienu. atlikušajos 10% lietoju krēmus ar SPF :)  Kam šis burvju duo ir piemērots? 
Jebkuram ādas tipam, jebkurai sievietei, lai novērstu un nosargātu ādu no tvirtuma zuduma, pigmentācijas rasšanās, grumbiņu veidošanās un priekšlaicīgas ādas novecošanās.
Mēs visas dzīvojam intensīvu un varētu pat teikt, ka saspringtu dzīves ritmu, kas nozīmē, ka mūsu ādai ir nepieciešama tūlītēja ādas izskata uzlabošana. Koncentrētais serums cīnīsies ar trim vis redzamākajām novecošanās pazīmēm: grumbas, tumšie plankumi un elastības zudums. Šīs trīs problēmas patiecoties šim produktam tiks novērstas. 2 nedēļu laikā uzlabojas sejas ādas stāvoklis, 4 nedēļu laikā smalkās līnijas, tumšie plankumi un slābanās vaigu ādas tvirtums tiek uzlabots. Pie 8 nedēļas atjaunošanās paātrinās ar katru lietošanas reizi. Esmu priecīga paziņot, ka šie produkti ir to vērti! Jā, jau mēneša laikā ir jūtama atšķirība- vienīgais, kas vēl tā 100% nav apgalvojams ir pigmentācija, jo mana vēl turas, un gaišāka šķiet ar nav kļuvusi, tumšāka ar, kas ir plus, jo saulīte lutina. Biotherm ir pārbaudītas vērtības un nekad līdz šim neviens produkts nav pievīlis.
Kādas ir Jūsu attiecības at Biotherm produktiem? Ir kāds lietots vai iekritis acīs?  

Aktīvie komponenti:
  • zilgan-zaļā mikroaļģe AFA ( ir patiesi vērtīgs augs) - regulē pigmenta plankumu parādīšanos un samazina grumbas;
  • zelta laminārijas ekstrakts - stimulē kologēna veidošanos un nostiprina ādu;
  • tīrais termālais planktons, kura sastāva ir proteīni, vitamīni, aminoskābes, lipīdi un mikroelementi - paaugstina aādas "imunitāti"

Iegādāties var: Stockmann, Douglas.lv 
Aptuvenās cenas: Serums 50ml- 58€, krēms 50ml- 63€
ENG: since 19th of July I use tis duo every day. Serum I use every day & night and the cream I use for the night and most of the time for the day too. Sometimes I use cream with SPF protection during super sunny days. 
As we live an intense life, our skin needs to counter the visible ageing signs due to biological and lifestyle-related ageing damages.
Biotherm introduces NEW Blue Therapy Accelerated: A fast- acting serum formula  to instantly soften and beautify skin.
Concentrated in Algae of Youth, the three most visible signs of ageing- wrinkles, dark spots and loss of firmness are dramatically improved over time. By 2 weeks, skin visible repair is underway. By 4 weeks fine lines, dark spots and cheek folds are significantly reduced. BY week 8 repair is accelerated further with every single performance indicator. 
I assure that BIOTHERM Blue Therapy line is brilliant and will satisfy even the most delicate skin. 
How about you? Are you into Biotherm products? Do You have your favourite? 
L.


* Paldies L'Oreal pārstāvjiem par tik lieliskiem jaunumiem :) 

Post Comment
Gusone Sophie teica...

Hi Laura,

Nice review of New Biotherm's products from BLUE THERAPY range..I love this !!

Can you send me pictures of their ingredient list please?

XXX
Sophie

Auto Post Signature