Top Social

[ HAIR review ] PRODIGY5 colour For Hair

Hey, PRODIGY!


ENG: I guess I won't be the only one that hearing a word prodigy thinks of a band. But this time it's not about a music. We will speak about hair products and to be precise about colour for hair from L'Oreal Paris called ProDiGy5. I have to say that many people ( women)  die hair at home. Cause 1.st it is cheaper and 2nd you can do it when ever you have a time. As I am a hairdresser too, just not working in a saloon. I do my hair, my moms hair, my friends hair at home. So I was really interested in this cause Blonde is the most difficult colour for hair if you're not a natural. So this I tried on my Mom :) All say hello to my shy mom. And let's get to the point.  This is a first colour with micro oils. technology M-Ot. 100% covers grey hair. Does not contain ammonia and no artificial effect. For my mom we tried 10.21 Porcelain. As u will see in the pictures natural hair for my mom is grey. But the rest is light blonde. Here comes the second part- application is easy, nice scent and no burning feeling on skin, as light colours usually tend to harm/burn your skin while working. As well very even and natural coverage. U just need 30 min waiting time for the result. But the result was a bit too dark. I don't see porcelain colour. I would name it caramel or warm honey... it's far from porcelain. As my mom is summer type she doesn't look good with this type of colour. But otherwise this is a pretty cool oil-haircolor. Quick & easy without spending a lot of money. I still got another one - brown colour. would love to try that one as well. 
Price 10/10
Packaging 8/10
Product 9/10


LV: Šķiet es nebūšu vienīga, kas dzirdot vārdu prodigy iedomājas par grupu. Bet šoreiz es nerunāšu par mūziku. Mēs parunāsim par produktu, kas paredzēts matiem un ja precīzi, tad par matu krāsu no L'Oreal Paris kolecijas ProDiGy5. Man jāsaka, ka daudzi cilvēki ( sievietes )  krāso matus mājas apstākļos. Jo? 1. tas ir lētāk un 2. to var darīt jebkurā brīdī, kad ir laiks. 3. Tas neaizņem daudz laika.  Tā kā esmu apguvusi friziera profesijas  zināšanas, tikai nestrādāju nevienā salonā. Es savus, mammas un draudzeņu matus krāsoju mājās.  Tāpēc biju ļoti ieinteresēta izmēģināt šo produktu, jo gaišus matus mājas apstākļos nokrāsot nav viegli. Šo krāsu izmēģināju uz mammas. :) Sakiet čau, manai kautrīgajai mammai.  Un ķersimies pie lietas!  Pirmā matu krāsa, kas satur mikroeļļas - Tehnoloģija M-Ot. 100% nokrāso sirmos matus, bez amonjaka, rada dabīgu efektu. Mammai izmēģinājām matus krāsot ar 10.21. Porcelāns. Kā bildē " pirms" var redzēt- mammai dabīgie mati ir tumši pelēki, gali bija gaiši. Pēc produkta sastāva un labo īpašību apskates turpinam ar praktisko- krāsošanu. Uzklāšana ir viegla, smaržo patīkami, nēesot nekādas dedzinošas sajūtas, kas mēdz gaišajiem toņiem piemist. Jāsaka, ka ļoti vienmērīgs un dabīgs krāsojums. Liekas, ka izmatots vairāk kā viens tonis, nevis viena krāsas tūbiņa. Tikai 30 minūšu gaidīšanas laiks.  Bet man rezultāts likās par tumšu. Es varbūt nezinu kā izskatās porcelāns, bet biju gaidījusi, ko gaišāku. Es viņu sauktu par karameli vai medus toni, jo priekš manis toņa nosaukums ir patālu no tā ko redzu es. Bet visādi citādi šī ir superīga eļļas krāsa matiem. Pats galvenais ātri un vienkārši netērējot daudz naudas. Man ir vēl viena kastīte- brūnā krāsā... Gribas izmēģināt arī to :) 
Cena veikalos 8.99 eur 

Cena 10/10
Iepakojums 8/10
Produkts 9/10Before/ Pirms
ENG: One pack is enough just for short hair- shoulder length - for longer hair take 2 packages.
LV: Viens iepakojums pietiekams īsiem matiem- līdz pleciem, ja garāki, tad ņemam 2 iepakojumus.

After ( before colouring I cut her hair sort) / Pēc ( pirms krāsošanas nogriezu matus īsus) 

ENG: Do You die your hair at home? And wish you an easy friday 13th :) Hugs!
LV: Vai Jūs krāsojat matus mājas apstākļos? Kā arī novēlu vieglu piektdienu 13. :) Apskāvieni!C/O L'Oreal Paris pārstāvji Latvijā
Post Comment
Zanda teica...

Patīk ļoti šī krāsa :) Ir vērts tādu pirkt!

Laura Valuta teica...

Man jau vien patīk, ka nesatur amonjaku, bet vēl plus tam visam patīkamās sajūtas kādas esot krāsošanas procesā :)

Auto Post Signature