Top Social

Circus in Three Rings makeup

Circus in Three Rings
By Sylvia Plath

In the circus tent of a hurricane
designed by a drunken god
my extravagant heart blows up again
in a rampage of champagne-colored rain
and the fragments whir like a weather vane
while the angels all applaud......
M.A.C HAUTE & NAUGHTY LASH - brown
LIPTENSITY lipstick - BURNT VIOLET
LV: Man ļoti patīk šī MAC skropstu tuša ar dubulto otiņu, jā, jūs pareizi dzirdējāt - divas birstītes vienā tušā. Ļoti interesants dizains un izpildījums, kurš arī reāli labi pierāda sevi darbos. Ar pilno birstīti var lieliski izveidot apjomu un atdalot birstītes ar smalkāko var skaisti atdalīt un pagarināt. Tas nebūs divu pieskārienu darbs, bet noteikti būs tā vērts un ja vēl klāt skropstu atliecējs, tad pavisam skaisti.  Tuša vairāk piemērota personiskai lietošanai, tušas birstītes izmērs ir virs vidējā izmēra un mazām skropstiņām būs par lielu. 
Lūpu krāsa - ak kā man patīk šis tonis, burvīgs! Sajūtas uz lūpām super komforts, bet noteikti jāizmanto lūpu zīmulis vai lūpu otiņa, lai iegūtu konkrētu lūpu līniju. 
Vai esat mēģinājuši kādu no šiem produktiem? Zinu, ka manai draudzenei Līgai jau ir šī Haute & naughty skropstu tuša melnā tonī!

ENG:  I really love this MAC mascara with a double brush- yes, you heard me right- 2 brushes in one tube. Very nice design, that works really well when in action. With a full brush you get that volume and with a thing brush you can enhance the length and separate lashes a bit. It wont be a 2 second job with this mascara, but it will be so worth it. Mascara is best for personal use not for work with clients as the brush is a bit bigger that standard and will be hard to apply mascara on short lashes. 
Lipstick colour is beyond amazing. This lipstick gives a superb comfort on lips, won't be the most long lasting but hold pretty well on lips. Use either pencil or lip brush to achieve the perfect lip contour. 
Anyone tried any of these products? I know my friend Līga has a Haute & Naughty mascara ir black!
Post Comment
Anonīms teica...

Čau, Laura!

Kur ir pašas skropstu tušas attēls?

Laura Valuta teica...

Sveiks, Anonīms :)) Tušas attēls pie linka uz tušu :))

Auto Post Signature