Top Social

Morning Mood

“Beneath the makeup and behind the smile I am just a girl who wishes for the world.” 
― Marilyn MonroeWhen i scroll through the Pinterest- I see all the time those beautiful design make up tables with perfect glass, see-trough boxes filled with amazing products, my hart just stops. But then I turn and just go in to the bathroom, throw all the neccessary products on the washing mashine and start my day with a messy bun on my head.

For me the most important thing is that it is comfortable to do my make-up. That I can get close to the mirror for all those small details and the light is really good. All of the rest can be - just what ever. :) The overall look of the place where I work doesn't change my ability to create amaizng make-up's. After this intro- I just want to say that it doesn't matter where you work, or your make-up is stored in paper boxes, or your mirror is just by the window- the most important thing is to enjoy the process and that you are comfortable where you do it. Cause every result will be better if you do it with passion!!!

How does Your make-up table look? :)

Hugs my babes - Christmas are so close ( o ou )

L.
Kad es skatos bildes Pinterest, es redzu tos skaistos dizaina grima galdiņus ar perfektajām, caurspīdīgajām organiskā stikla kastītēm, kuras pilnas ar burvīgiem produktiem. Pilnīgi sirds vai sažņaudzas. Bet tad es dodos uz vannasistabu, sametu visus nepeiciešamos produktus uz veļas mašīnas un sāku savu dienu ar nekārtīgu copi uz galvas. Man svarīgākais ir ērtums, lai varu tuvu piekļut spogulim un saredzēt visas detaļas un lai man būtu labs apgaismojums. Viss parējais ir mazsvarīgi. Tas kā izskatās vieta kur es strādāju nemaina manas spējas izveidot lielisku grimu. Uz šīs nots vēlējos teikt, ka meitenes nav svarīgi vai jums kosmētika izkārtota kartona kastītēs, vai otiņas stāv burciņās un vai spogulis atstutēts uz palodzes pret logu- pats galvenais, lai jums ir ērti strādāt un, lai jums pats process sagādā prieku. Jo jebkurš rezultāts būs skaistāks, kad darīsiet to ar prieku.

Kā izskatās Jūsu grima galdiņš?

Apskāvieni mīļie ;)

Svētki jau tik, tik tuvu! ( ups)

L.Photos: Laura Valuta
Post Comment
Zanda teica...

Man arī galvenais, lai apgaismojums ir labs, tāpēc kā krāsošanās vieta ir istabā zem logiem, kur tiesa, agros rītos un tumšos vakaros tik un tā jāpaļaujas uz dzelteno istabas apgaismojumu, bet pa dienu iespējams iegūt lielisku rezultātus. Man īsti laikam nepatīk šie perfektie iekārtojumi, jo tas tajos nav personīguma. Tas, protams, neattaisno nekārtību, bet tāda "sava kārtība" piedod telpai dzīvi :)

Auto Post Signature