Top Social

Daily hairstyling Must Haves

Matu laka vēljoprojām ieņem pirmo vietu starp citiem matu veidošanas produktiem. Tomēr, vai jūs zināt, kā to pareizi iZvēlēties un lietot? Mana personīgā favorīte ir matulaka  no Living Proof- control spray. Laka ikdienas lietošanai, mazo matiņu noņemšanai, ieveidotu matu fiksēšanai- saglabājot mata dabīgo kritumu un elastību. Ar izcili patīkamu aromātu, kurš darbojas gandrīz kā matu parfīms. Patiesi patīkami izmantot šo matu laku. 
Šī būs idēali piemērota ikdienas lietošanai.

Bet, ja vēlaties, lai mati saglabā nevainojumu izskatu arī vējā un mitros laika apstākļos, tad jāizvēlas stipras fiksācijas laka. Bet ja esat izveidojusi sarežģītu frizūru vai arī vienkārši vēlaties būt droša, ka tā saglabāsies neskarta ilgu laiku, tad jāizvēlas ur Ultra strong ( īpaši spēcīgu ) fiksāciju. 

Svarīgi laku izsmidzināt no vismaz 30cm attāluma un būt pārliecinātam, ka laka izsmidzinās migliņas veidā. 
Ja jums ir jūtīga galvas āda, tad atceraties, ka matu laka satur alkoholu, kas matus un galvas ādu padara sausus. Tapēc matu laku izmantojat tikai matu galiem. 
Ja jums ir taukaini mati, tad nelietojiet matu lakas, kas paredzētas mirdzuma piešķiršanai. ( piemēram: Ultra shine, diamond gloss, glossy finish.) 
Lai noglaustu mazos nepaklausīgos matiņus laku varat upūst uz plaukstām un tos nogludināt.Living proof. Control hairspray 

Matu laka ar inovatīvu sastāvu, kas nodrošina perfektu līdzsvaru starp noturīgu fiksāciju un matu elastību, nenoslāņojoties un piešķirot spīdošu mirdzumu.
Zinātne.Control hairspray satur Living Proof Endura-Flex Web Technology tehnoloģiju, kas nodrošina matiem ilgnoturīgu, stipru fiksāciju, kas ir elastīga un pārveidojama, neradot matiem “ķiveres” efektu. Lielākā daļa matu laku satur vielas, kas salipina matus un padara tos nekustīgus. Pārveidojot matu sakārtojums izjūk un to vairs nevar atjaunot, savukārt Control hairspray ļauj veidot matus, neizjaucot frizūru.
Ieguvumi.Ilgnoturīga un stipra, tomēr elastīga fiksācija.
Aizsargā matus no ārējā mitruma.
Aizsargā no karstuma līdz 230°.
Izsmidzināma slāņos, ķemmējama, nodrošina pārveidojamu matu sakārtojumu.
Neatstāj produkta paliekas matos un nelīp.
Piešķir matiem lielisku mirdzumu.

100ml, 13.90€ ( ļoti ērts rokas somiņas izmērs )
249ml, 22.90€ 


TANGLE TEEZER
Matu suka matu atšķetināšanai
Sadarbībā ar britu modes dizaineri Lulu Guinness tapusī ekskluzīvā matu suka ir stilīgs aksesuārs ikvienas modernas sievietes rokassomiņā! Lulu Guinness modes daiļradi galvenokārt raksturo īpašas rokassomas, kuru atpazīstamākais dizaina elements ir spilgti sarkanas, sievišķīgas lūpas. Lulu Guinness dizains nu var priecēt arī modes aktualitātēs zinošu Tangle Teezer matu sukas īpašnieci!
Manā ģimenē un arī draudzeņu lokā Tangle teezer ķemmes ir īpaši iecienītas.
Patreiz salonshop24 šīm ķemmēm ir īpaši pievilcīga cena un laba atlaide. 
11.94 eur

Vai kādam arī nepatīk Tangle Teezer un vai kāda ir lietojusi ko no Living Proof? 
Produktus var iegādāties:  Salon24.euPost Comment
Harry Berry teica...

Asleep but you picture the outcome you want whether that's have the perfect body will you want to get into a great relationship or you want to improve your relationship forced to do with your Addium career earning money or something like that you think about that you get a picture of that and then you just say to yourself you whisper to yourself and just repeat.

http://www.x4facts.com/addium/

Gorgeous-Purpose K S teica...

teezeris man patīk matu garumā, jo labi atdala matus, taču pie saknēm neciešams, jo skrapē galvas ādu.
rokas somiņā man ir klasiskā ķemme, bet ar retiem sariem.

Arta teica...

TT man ir kļuvusi kā pamata ķemme, ko lietoju ikdienā - ļoti patīk. :)

Laura Valuta teica...

Cik interesanti! Man tik ļoti patik kā masē/pakasa galvas ādu.. Tas arī stimulē asns cirkulāciju, kura vecina matu augšanu :)

Laura Valuta teica...

Šķiet, ka vai nu ļoti patīk vai nepatīk. Neitrālo maz! Kāda Tev? Kompaktā?

Arta teica...

Nē, parastā. Kompaktā man pārāk kompakta liekas (vismaz manām krēpēm) :D

Laura Valuta teica...

:) Nu jā, man vēl salīdzinoši īsi tie mati :)

Catarina Bento teica...

I want to buy a tangle tezzer xD I need it!
Instagram | Facebook | Catrrine | Shop

Ivonna Scentivory teica...

Tīzeris man arī kā ikdienas ķemme. Īpaši patīk lietot matus fēnojot/to veidošanas procesā. Smuki atšķetina un piešķir apjomu.

Laura Valuta teica...

O fsori, veidošanai parasti izmantoju pierastās veidošanas ķemmes. Jāpamēģina būs ar šo :) Paldies :)

Auto Post Signature