Top Social

Thick & Gorgeous hairstyle- BEACH WEAVES

Vēlies iegūt apjomīgus un vasarīgi nevīžīgus pludmales viļņus savos matos? 


GARNIER Thick & Gorgeous matu kopšanas līnija ir paredzēta apjomīgu matu efektam, lūk arī izmantojot šos produktus mati izskatīsies biezāki un kuplāki, kas arī lieliski papildinās vijīgo matu sakārtojumu, kuru es izveidoju. 


Mazgājot matus ar Thick & Gorgeous šampūnu un kondicionieri un matu masku mati iegūst vieglu apjoma efektu, žāvējot matus papildus apjoma efektam izmanto Blow out krēmu un Length Plumper kuplinošo serumu matu galiem. Turpmākie soļi veicami, lai izveidotu frizūru.Mans pats pats mīļākais produkts no šīs sērijas ir Mass Maker sprejs. Lūk, šis draugs ir mans palīgs līgavu frizūru veidošanā, Jā, šo produktu es lietoju, kad veidoju matu sakārtojumus svētkiem. Piedos matiem apjomu- nesaķepinot tos un nenoslogojot. Var veidot arī izspūrušu ( Out of bed) matu sakārtojumu- iepūšot to ne tikai pie saknēm, bet arī visu matu garumā. 

Pašas nepieciešamākās lietas, kuras nepieciešamas, lai izveidotu šo matu sakārtojumu: 
Mass Maker, ķemmīte uzkasīšanai, matu taisnotājs.


  1.  Kad mati ir sausi, pie saknēm iepūšam Mass Maker un matus ar ķemīti uzkasam, to var darīt arī tad, kad lokas jau ir izveidotas.   1. Iepūšam Mass Maker viegli visā matu garumā- lai viļņi būtu apjomīgāki un noturīgāki. 

  1. Veidojam ar matu taisnotāju lokas. 


  • ar matu taisnotāju veidotas lokas būs nevienādākas un vieglākas kā veidojot tās ar konusu, vai loku šķērēm.  
  • Jo biezāka šķipsna, jo vieglāki viļņi, jo plānāka šķipsna, jo apjomīgāki un izteiksmīgāki viļņi veidosies. 
  • Jo tuvāk pie saknēm sāksim veidot loku, jo vairāk viļņaini tie būs, jo tālāk no saknēm , jo mazāk cirtains būs mats. 


Lūk, arī izveidota frizūra -apjomīgi beach weaves ar GARNIER Thick & Gorgeous produktiem. Vēlies vēl apjomīgākus matus, izpurini matus vai ar pirkstiem sadali matus smalkākās šķipsnās. Te nu es galīgi traki izskatos  :D 3 dienas neķemmējusi matus :) 


Vakarā devos skrituļot uz Mežaparku un paklausīties Dziesmu svētku noslēguma koncertu, lai mati nebrauktu lūpu spīdumā, es augšējo matu daļu savācu astītē. Matus var arī nesavākt, bet gan paņemt no katra sāna priekšējo matu šķipsnu un savirpinot sānos atspraust ar sprādzīti, bet izskatās, ka man ir iemesls izveidot vēl kādu matu veidošanas rakstu. ;) Ko sakat? Vai būs interese?  * Šis raksts tapis sadarbībā ar Garnier Latvija pārstāvjiem. 

Post Comment
Laura Alksne teica...

Tev ļoooti skaisti izskatās šādas frizūras! :)

Betija Vuu teica...

izskatās reāli o-ho-hoo cik feini :)

Laura Valuta teica...

Paldies :) Man patīk , ka tādas var ātri un viegli izveidot ;)

Laura Valuta teica...
Šo komentāru ir noņēmis autors.
Laura Valuta teica...

Prieks dzirdēt ;)

Auto Post Signature