Top Social

MAYBELLINE New York REBEL BOUQUET collectionREBEL BOUQUET” IR UNIKĀLA KOLEKCIJA, KURAS PAMATĀ IR ZIEDU KRĀSAS, BAGĀTĪGAS EMOCIJAS UN JUTEKLISKAS SAJŪTAS – TAS IR LABĀKAIS VEIDS, KĀ PAMOSTIES UN SAGATAVOTIES PAVASARIM AR JAUNĀM KRĀSĀM. PĀRDROŠI , INTENSĪVI, ĪPAŠI PIESĀTINĀTI PIGMENTI APVIENOJUMĀ AR SVAIGIEM, TĪRIEM PASTEĻTOŅIEM, RADA JAUNAS, SPILGTAS KRĀSAS, KAS ĻAUJ TEV IZSKATĪTIES SPOŽAI, SVAIGAI UN DZIRKSTOŠAI.


„COLOR SENSATIONAL” LŪPU KRĀSAS JAUNĀ FORMULA KOŠĀKAI DZĪVEI
KREMĪGA TEKSTŪRA + 3 VĒRTĪGU EĻĻU MITRINAŠANA + PIESATINĀTI PIGMNETI = LABĀKS KRĀSAS KLĀJUMS, KRĀSAS VIENMĒRĪGUMS UN ILGSTOŠA KOMFORTA SAJŪTA.Pavasaris ir gandrīz jau sajūtams un Maybelline New York piedāvā pamosties no ziemas ar jaunām krāsām, iedvesmojoties no viskarstākajam modes tendencēm.
Esi pamanāma, ļaujies maigam un sievišķīgam noskaņojamam ar unikālo „Rebel Bouquet” kolekciju.

„Rebel Bouquet” Color Sensational lūpu krāsas (toņi: 418, 185) > € 9,09
„Rebel Bouquet” Colorama nagu lakas > € 2,72


Vēlos arī dot iespēju kādai iegūt savā īpašumā nagulakas no šīs kolekcijas.


Kas tev ir jādara? 
1) Komentāros norādi kurš krāsu salikums no manis piedāvātajiem tev šķiet vis tuvākais? ( attēli beigās duo kamplekts vai trio komplekts) 
2) Patīkami būtu ja sekotu manam blogam Bloglovin vai Blogger platoformās ( norādi ar kādu vārdu seko ) 
3) Seko Maybelline New York Latvia jaunumiem FB lapā 

Katram no komentētājiem piešķiršu nummuru un 10. aprilī paziņošu, kura būs ieguvusi lakas savā īpašumā. Piedalīties var Latvijā dzīvojošie :)
Lai jauka nedēļa :)

Post Comment
Patrīcija teica...

Man sāk likties,ka Tev piestāv teju vai katrs lūpu krāsas tonis! :) Man ar persiku toni līdz galam draudzība neizdevās,taču rozā toni esmu iemīlējusi ikdienai! :)

Laura Valuta teica...

:) man jau šķiet, ka visiem piestāv visi toņi ... Ui nē, dāmām gados nepiestāv gan :D

Auto Post Signature