Top Social

[ lifestyle ] black & white Girl time


ENG: hey, this week my blog is taking everything slowly. As I am spending more time studying and going to the gym and spending time with friends. So well,  who follows me on instagram are more likely to see more pictures and earlier than others, but that doesn't mean I dont share them here. So me and my friend had a chill evning at my home, i did her hair & mua and we shoot some pretty girl and nice black & white photos. So I kept all photos from the evening with black and white photos.
By the way-  for black and white photo make-up. There is no point tu use colors in the make up as they will appear all grey or black... Remember to create contrasts.. Black and white. Use more face contouring and highlights. Use more mascara, and u can use gloss on the lips to get that sensual feeling .. 
TIP: I have to say that black and white photos are cool when u do make-up tests for competition.. Take a photo of your colorful make-up and make it black and white to see how contrasting it looks. The more contrast the better the make-up.

Do you like black and white photos? Remindes me really 20's with all those dark lips amd sad eye eyes..  
See you soon with a lovely and Pink blog post 
Hugs,
L.

LV: Sveiki, šonedēļ man blogā vis notiek palēnām. Es pavadu vairāk laika mācoties, apmeklējot sporta zāli un pavadot laiku ar draugiem. Tad nu tie, kuri seko man instagramredz vairāk bilžu no manas ikdienas ātrāk kā citi, bet tas nenozīmē, ka neatrādu bildes arī šeit. Tad nu aizvakar es ar draudzeni pavadīju jauki laiku pie manis mājās. Izveidoju make-up un matu sakārtojumu nelielai mājas fotosesijai melnbaltai fotosesijai. Tad nu ieturēju visas bildes no vakara melnblatā gammā. Starpcitu veidojot melnbaltas bildes grimā krāsas izmantot nav jēgas, jo tās tāpat izskatīsies baltas, pelēkas vai melnas.  Galvenais izmantojiet kontrastus. Vairāk sejas ovāla kontūrēšana un izgaismošana, vairāk skropstu tušas un jutekliskākam tēlam izmantot izteiktu spīdumu uz lūpām. 
PADOMS: Jāsaka, ka melnbalto bilžu izmantošana ir ieteicama, kad veidojat un trenējaties konkursu make-up. Uzņemiet bildi ar jūsu krāsaino make-up, tad pārveidojiet bildi melnbaltu un izpētiet, cik kontrastains ir jūsu darbs. Jo izteiktāks kontrasts, jo labāk jūsu darbs nolasīsies arī krāsains. 

Vai jums patīk melnbaltas bildes? Man atgādina 20. Gadus ar tumšajām lūpām un wkumjajām acīm..
Tiekamies jau drīz ar jauku Rozīgu ierakstu blogā + vēl video un vēl pie tam kāds video ...
To jūs uzzināsiet pavisam drīz.
Apskāvieni,
L.Post Comment
Santa Kudreņicka teica...

ohh, kāda feina, pavisam neliela mājas ballīte. :)

Bildē ievēroju SUPERĪGUS dekorus uz palodzes! <3 Varbūt vari padalīties, kur tādus var atrast? :)

Laura Valuta teica...

Pavisam mini & dikti meitenīga :)
Par dekoriem, Visi PIER no Spice Home.. gan svečturi, gan glāzes. Svece no H&M un pudele, tukšs Henessy :) maz man vietiņas interjera lietām... :( Diemžēl

Konstantina Antoniadou teica...

grey photos were always my favourite kind :D
I loved every shot!
great job dear !!

Konstantina
TALES OF A FASHION SKETCHBOOK

Laura Valuta teica...

Thank you darling ;) love to hear :)

Auto Post Signature