Top Social

[ Beauty ] Dry fragrance from INGLOT


Hei, Superstars :) ENG: On July 8, 2014, the cosmetic house of INGLOT with its official seat in Poland adds five solid fragrances in color packed in Inglot Freedom System cases, in which customers can create their own favorite packages.
The collection of fragrances includes five editionsGreen FruitPurple MuskMandarin CrushBright Amber and Golden Wood which were created so they could be used separately or mixed together and worn in layers, allowing customers to create the fragrance they like. The fragrances have been for sale in Europe since May 2014 and 2000 pieces were sold in less than a month, according to the house.  We are a bit late in Latvia but now we have them too. So I did get my hands on them and straight away choose to get one. It is really handy to carry around and to apply it anywhere and at any time. I chose  Bright Amber. I personally find it very specific and interesting. It represents me as a person... but I will try to experiment and mix these scents together so I can create my own perfume :)

isn't this cool? You can be your own designer and no one else will have the same scent you have.
Do you carry around daily your favourite fragrance? 
Price in Latvia: Fragrance- 7€ , palette - 5.50€
Scoring:
Product: 9/10
Price: 10/10
Packaging 10+/10 ( as the palette is white) 


LV: 8. Jūlijā 2014 gadā, INGLOT savās dzimtajās mājās Polijā pievieno Freedom sitēmai 5 jaunus aromātus, baltās skaistās kastītēs, kur katrs var izvēlēties sev tīkamo aromātu.
Kolekcija sevī ietver 5 dažādus aromātus: Green FruitPurple MuskMandarin CrushBright Amber un Golden Wood ,  kuri tika radīti, lai tos lietotu atsevišķi vai jauktu kopā veidojot savu unikālo aromātu. Aromāti Eiropā ir pārdošanā kopš 2014 gada Maija un 2000 gabali tika pārdoti mazāk kā mēnesī, tas ir pēc galvenās Inglot mājas sniegtajiem datiem. Mēs Latvijā gan nedaudz esam iekavējušies, bet tagad šie aromāti ir pieejami arī pie mums. Es kā tiku pie viņiem klāt, tā arī uzreiz izvēlējos un iegādājos savu pirmo aromātu.  Ir ļoti parocīgi to pārnēsāt līdzi arī uzklāt un atjaunot, lai kur arī atrastos. Es izvēlējos aromātu Bright Amber. Uz manas ādas tas radīja savdabīgu un nedaudz mistisku noskaņu, kas man ļoti patīk.  Es vēl noteikti mēģināšu miksēt kopā vairākus no šiem aromātiem, lai izveidotu savu īpašo un unikālo aromātu. :) Noturība pietiekama ņemot vērā faktu, ka aromāts nesatur alkoholu. 

Vai nav forši? Tu vari būt pats sev dizainers un izveidot savu aromātu, kāds nebūs pilnīgi nevienam. 
Vai ikdienā nēsājat līdzi savu iemīļoto aromātu? 
Cena: aromāts - 7€ kastīte - 5.50€ 

Novērtējums
Produkts: 9/10
Cena: 10/10
Iepakojums 10+/10 ( vēl jo vairāk, tapēc, ka balts) LV:  Vēlies iegūt kādu no jaunajiem aromātiem? Apmeklē Inglot Latvija FB lapu un piedalies konkursā spiežot Šeit: Inglot Latvia.


Post Comment
Raissa | The Leather Fanny Pack teica...

This is SUCH a cool concept! I can't wait til my local Inglot gets these in stock, I need to try them.

http://theleatherfannypack.com

Laura Valuta teica...

It is for sure. So easy and simple. :) Let me know when you get your hands on them ;)

Auto Post Signature