Top Social

STYLE " THE skirt week"" day 5

ENG: Hey, Tropical Angels ;)

DAY 5!  woop and the weather is getting worse & worse .. :( have we really spent all the summer ? 
ok, this was the look- I wore to go and get my car from service and  after drive 184km to Jēkabpils -  ( far, far away from my home town) for work! :) 
Nothing much to tell. Lots of ice cream on the way- very nice girls working there- people are amaizing & the city looks awesome! on my way back I bought some berries from a random girl by the shop & delicious freshly baked bread from " Liepkalni". mmm 

LV: Hei, tropiskie enģelīši ;)
5 Diena! whoop tik laiks kļūst sliktāks un sliktāks.. :( Vai tiešām esam iztērējuši visu vasaru?
Ok, bet šis bija tas, ko biju salikusi kopā- devos pēc mašīnas uz servisu un tad mēroju 184km uz Jēkabpili - ( tālu, tālu prom no mājām), lai pastrādātu! :)
Nekā daudz ko stāstīt. Daudz saldējuma pa ceļam- ļoti jauks personāls veikalā- arī paši pilsētnieki superīgi & pilsēta ir tik skaista  -iesaku apmeklēt) Atpakaļ ceļā nopirku zilenes ( ogas) no meitenes pie veikala un svaigi ceptu saldskābo maizīti ar graudiem un rupjmaizīti " Liepkalnu" maiznīcā .. mmm gardi! 


ENG : I liked this look a lot- I think that these skirts are better for a chic look than a casual! what do you think? 

LV: Man šī kombinācija ļoti patika- manuprāt, šiem svārkiem vairāk piestāv svinīgāks koptēls kā ikdienišķs! Kā jūs domājat? Post Comment
ELISA teica...

loving this skirt!

New post on my blog… let me know what do you think about it!
Nameless Fashion Blog
Nameless Fashion Blog Facebook page

Auto Post Signature