Top Social

[BEAUTY] - Make-up for advert

ENG: Hey, Loves.. 
Today I would like to show you sneak a peek in my work day & as well show you the end result. 
Not so long time a go I had a chance to work for Finish agency and they were shooting here in Riga add for Finish MTV3 channel. Here in Riga Film Angels Studio did all the work and as well hired me. I had a chance to be an assistant for a brilliant make-up artist Maija Gundare. All the time I can learn from her new and new things ... by the way.. I just remembered that I have to put down the list of the items you Always need to have on the set!  But this list always just get's bigger and bigger. 

Ok, first will go the pictures & In the end the Result! :) 

 LV:  Sveiki, Mīļie...
Šodien vēlētos parādīt ieskatu manā darba ikdienā un parādīt arī pēdējā darba gala rezultātu.
Ne pārāk sen man bija iespēja strādāt kopā ar Somu aģentūru, kura šeit Rīgā filmēja reklāmu Somu tv kanālam MTV3. Šeit Rīgā komandu nodrošināja un visu izdarīja Film Angels Studio. Man bija iespēja asistēt lieliskai grima māksliniecei Maijai Gundarei. Es no viņas visu laiku varu mācīties jaunas lietas.. starp citu.. atcerējos, ka jāuzraksta saraksts ar lietām, bez kurām uz filmēšanas laukuma nevar rādīties. Tas saraksts kļūst ar vien garāks un garāks.

Labi, Sākumā bildītes un tad gala rezultāts! :) 


CHECK The video HERE:
Post Comment
Velvet mimosa teica...

Ak, tas ir tik interesanti! :)

Laura Valuta teica...

Oi, es varētu to vien darīt kā sēdēt uz filmēšanas laukuma, apbrīnot aktierus, režisorus, operatorus un viņu talantu, lai beigās no tiem mazajiem posmiņiem redzētu piedzimstam mini pasaku ... Gribētu grimēt komēdijai un ļoti kādai piedzīvojumu un kostīm filmai :)

Auto Post Signature