Top Social

STYLE " THE skirt week"" day 5

ENG: Hey, Tropical Angels ;)

DAY 5!  woop and the weather is getting worse & worse .. :( have we really spent all the summer ? 
ok, this was the look- I wore to go and get my car from service and  after drive 184km to Jēkabpils -  ( far, far away from my home town) for work! :) 
Nothing much to tell. Lots of ice cream on the way- very nice girls working there- people are amaizing & the city looks awesome! on my way back I bought some berries from a random girl by the shop & delicious freshly baked bread from " Liepkalni". mmm 

LV: Hei, tropiskie enģelīši ;)
5 Diena! whoop tik laiks kļūst sliktāks un sliktāks.. :( Vai tiešām esam iztērējuši visu vasaru?
Ok, bet šis bija tas, ko biju salikusi kopā- devos pēc mašīnas uz servisu un tad mēroju 184km uz Jēkabpili - ( tālu, tālu prom no mājām), lai pastrādātu! :)
Nekā daudz ko stāstīt. Daudz saldējuma pa ceļam- ļoti jauks personāls veikalā- arī paši pilsētnieki superīgi & pilsēta ir tik skaista  -iesaku apmeklēt) Atpakaļ ceļā nopirku zilenes ( ogas) no meitenes pie veikala un svaigi ceptu saldskābo maizīti ar graudiem un rupjmaizīti " Liepkalnu" maiznīcā .. mmm gardi! 


ENG : I liked this look a lot- I think that these skirts are better for a chic look than a casual! what do you think? 

LV: Man šī kombinācija ļoti patika- manuprāt, šiem svārkiem vairāk piestāv svinīgāks koptēls kā ikdienišķs! Kā jūs domājat? 1 komentārs on "STYLE " THE skirt week"" day 5"

Auto Post Signature